• Wpisów: 464
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 00:02
  • Licznik odwiedzin: 640 984 / 3960 dni
 
irminastyle
 
Kochani, właśnie dziś jest ten dzień! Stoję u progu być może największej przygody swojego życia i już dziś wybieram się na drugi koniec świata!!! :)
Przede mną i moim młodszym bratem Kacprem naprawdę daleka droga. Najpierw pociągiem udamy się do Warszawy, skąd kolejno mamy lot do Amsterdamu i Hong Kongu! W ciągu niecałej doby przemierzymy łącznie ponad 10 tys km!
Nie mamy kompletnie pojęcia czego się spodziewać po tej podróży, ale przecież w życiu między innymi chodzi o to, aby spełniać swoje marzenia i poznawać świat, czasem odważnie brnąć w nieznane. Właśnie te rzeczy czynią nasze życie ekscytującym :)
Nie jestem w stanie przewidzieć, jak na miejscu będzie wyglądała moja sprawa z dostępem do internetu, ale wątpię abym marnowała go na siedzenie przed komputerem, zamiast na robieniu zdjęć, zwiedzaniu miasta i poznawaniu na pewno pięknej, obcej kultury. Na blogu raczej nie złapiecie mnie przez następne 8 dni, ale zapowiadam, że tuż po powrocie zasypię Was całą masą zdjęć i filmów! :)
Postaram się za to w miarę możliwości umieszczać moje wrażenia na moim Facebooku i Instagramie, także zapraszam do śledzenia mnie właśnie tam.
Mam nadzieję, że dzień, w którym kupiłam bilet na drugi koniec świata kompletnie spontanicznie, zapamiętam jako ten, w którym, podjęłam jedną z najmądrzejszych decyzji w swoim życiu :)

pozdrawiam Was Kochani
Widzimy się w Hong Kongu! :)))

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego