• Wpisów: 464
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 00:02
  • Licznik odwiedzin: 640 984 / 3961 dni
 
irminastyle
 
Zazwyczaj nie pokazuję na blogu nowości w mojej szafie, gdyż robię to na Facebooku, ale tym razem jestem tak podekscytowana, że postanowiłam zrobić wyjątek. Jakiś czas temu wzięłam udział w konkursie organizowanym przez butik Moliera 2 i w poniedziałek okazało się, że wygrałam! Nagrodą były piękne  przeciwsłoneczne okulary francuskiej marki Balmain!!!
Aby tego było mało, zostałam również przy okazji zaproszona na śniadanie prasowe połączone z prezentacją nowych kolekcji takich marek jak: Ralph Lauren, Moncler i Salvatore Ferragamo w Warszawie w butiku Pl. Trzech Krzyży 3/4. Nie pozostało mi więc nic innego, jak prędko udać się do stolicy na wspomniane śniadanie (o nim w jednym z kolejnych postów) i przy okazji odebrać moją cudowną nagrodę.
Możecie tylko wyobrazić sobie moją ekscytację, kiedy po raz pierwszy założyłam je na nos. A do tego, kiedy wracałam już z nimi tramwajem do mieszkania, byłam tak zapatrzona w pudełko, że nieświadoma przejechałam swój przystanek, o czym domyśliłam się dopiero na zajezdni! hahaha
Cały wczorajszy dzień był naprawdę cudowny i mimo, że wróciłam już do Poznania, w głowie nadal go sobie analizuję :)
W życiu nie przypuszczałabym, że będę posiadać cokolwiek tak znanej i luksusowej marki, także na moim przykładzie Moi Drodzy, mogę ogłosić, że marzenia się spełniają! :) Obawiam się tylko, że przez najbliższy czas nie będę ich ściągała z mojego nosa! :)

Serdeczne pozdrowienia
Irmina

INSTAGRAM: instagram.com/irminastyle
FACEBOOK: www.facebook.com/pages/Irminastyle/120630711287611

Nie możesz dodać komentarza.